ویزای اسپانیا نسبت به هدفی که از سفر به کشور اسپانیا دارید صادر خواهد شد.این کشور دارای انواع ویزا است و این بستگی به شما دارد که آیا میخواهید برای ویزای تحصیلی،کاری،پزشکی و یا غیره اقدام کنید.از سال ۱۹۹۵ کشور اسپانیا علاوه بر اینکه عضو اتحادیه اروپا بود به عضویت کشورهای منطقه شنگن درآمد و شما میتوانید با اخذ ویزای شینگن اسپانیا در کشورهای محدوده شنگن نیز تردد داشته باشید.

توجه داشته باشید که سفارت کشور اسپانیا در سال ۲۰۱۷ از یک میلیون و ششصد هزار درخواست ویزای شینگن در حدود یک میلیون و چهارصد هزار ویزای شینگن صادر کرده است و تجربه ویزای شینگن اسپانیا نشان می دهد که درصد ریجکت شدن ویزای شینگن  این کشور چیزی در حدود ۸ درصد بوده است.

 


انواع ویزای اسپانیا

ویزای توریستی یا گردشگری اسپانیا : این نوع ویزا معمولا به افرادی تعلق میگیرد که به قصد گردش و بازدید از کشور اسپانیا راهی این کشور میشوند.

ویزای ترانزیت فرودگاهی : این نوع ویزا معمولا به منظور توقف در فرودگاهی در کشور اسپانیا برای سفر به کشوری دیگر صادر میشود.

ویزای اقامت بلند مدت : این ویزا نیز برای اهداف مانند تحصیل و کار برای فرد متقاضی صادر میشود.


مدارک عمومی مورد نیاز برای اخذ ویزای اسپانیا

 

شناسنامه

آدرس محل ست و محل کار به صورت دقیق

اسناد وضع اجتماعی حرفه‌ای و تمکن مالی که به شرح زیر است :

الف) ترجمه‌ آخرین حکم کارگزینی کارمندان بخش دولتی

ب) گواهی اشتغال به کار برای کارمندان بخش خصوصی‌

ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی برای مشاغل آزاد.

 ترجمه‌ سند مالکیت، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی.

بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت به مقصد اسپانیا.

در صورت وم، فاکتور پرداخت‌ شده‌ هتل در اسپانیا برای کل مدت اقامت.

گذرنامه : توجه داشته باشید که اعتبار گذرنامه باید ۶ ماه بیشتر از انقضای ویزا باشد

کارت بین‌المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها.

مشروح عملیات آخرین ماه حساب بانکی شخصی؛ پرینت حساب بانکی باید روی سربرگ انگلیسی و مهر شده به سفارت ارائه شود.

ترجمه‌ رومه رسمی شرکت به همراه رزومه‌ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی برای صاحبان شرکت‌های خصوصی.

سه قطعه عکس رنگی زمینه سفید؛ در صورتی که اسامی همراهان در گذرنامه‌ی درخواست‌کننده‌ی ویزا ذکر شده باشد، دو قطعه عکس رنگی از هر کدام از همراهان نیز باید در مدارک موجود باشد.

بیمه نامه بین‌المللی پزشکی و بازگشت به کشور مبدأ: متقاضیان ویزای اسپانیا باید بیمه‌ مسافرت فردی یا جمعی داشته باشند. این بیمه باید هزینه‌های احتمالی بازگشت به میهن تحت مراقبت‌های پزشکی، هزینه‌های احتمالی نیاز به درمان و یا هزینه‌های بیمارستانی اضطراری را پوشش دهد و تا پایان طول اقامت در تمام کشورهای منطقه شنگن معتبر باشد. حداقل پوشش بیمه برای هر شخص مبلغ سی‌هزار یورو است. شرکت بیمه‌گذار باید دارای نماینده‌ای معتبر در کشور اسپانیا باشد.

 

 


دیجی پلاس

بازاریابی پیامکی چگونه کسب و کارتان را گسترش می دهد؟

چند نکته مهم سئو که طراحان سایت باید بدانند

مدارک ویزای شینگن اسپانیا

اسپانیا ,ویزای ,کشور ,ویزا ,مدارک ,شینگن ,کشور اسپانیا ,ویزای شینگن ,ویزای اسپانیا ,این کشور ,و یا ,ویزای شینگن اسپانیا ,توجه داشته باشید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

sexplothangesp خرید هاست و دامنه ، سرور مجازی ، گواهی امنیتی SSL فروشگاه بازار مانتو خرید انواع مانتو اسپرت زنانه دخترانه ❾❶⓿❷ rightarticles آموزش ساخت زیورآلات با ملیله کاغذی مطالب اینترنتی بهترین آموزشگاه زبان danestani-ghabl-ezdevaj مشاورین املاک علیزاده Phillip