موتورهایجست و جواین چند سال گذشته در جهش و مرزها تکامل یافته اند. امسال تعدادی موارد وجود دارد که باید در رابطه با سئو به خاطر داشته باشید. این مقاله با هدف ارائه کلیه اطلاعات موردنیاز برای دانستن ارائه شده است.

طراحی تأثیر زیادی بر دید محتوا دارد - سئو نیز چنین می کند. با این حال ، برخی از مفاهیم کلیدی سئو وجود دارد که متخصصان این زمینه برای برقراری ارتباط واضح با طراحی سایت تلاش می کنند. این می تواند اصطکاک ایجاد کند و تصور شود که بیشتر وب سایتهای با طراحی بسیار مناسب برای سئو بهینه نیستند.

در اینجا مروری بر آنچه در این مقاله خواهیم نوشت:

ابتدا نسخه موبایل را برای Google طراحی کنید 

ساختار محتوا برای دید ارگانیک 

تمرکز خود را روی هدف کاربر (نه کلمات کلیدی) 

با پیوند داخلی ، سیگنال های مناسب ارسال کنید 

آن را مانند شما بگویید: جستجوی صوتی و دستیاران.

 

اولین بار برای Google طراحی کنید

امسال ، Google برای اولین قصد استفاده از موبایل فرست ایندکس را دارد:

 

الگوریتم های ما در نهایت در درجه اول از نسخه موبایل محتوای سایت برای رتبه بندی صفحات آن سایت ، برای درک داده های ساخت یافته و نمایش  آن صفحات در نتایج استفاده می کنند.

بنابراین ، چگونه این وب سایتها از نظر طراحی تأثیر می گذارد؟

خوب ، به این معنی است که وب سایت شما بایدریسپانسیو باشد. طراحی ریسپانسیو در مورد قرار دادن عناصر در صفحه های مختلف نیست. این در مورد قابلیت استفاده است. این امر مستم تغییر تفکر شما به سمت طراحییک تجربه مداوم و با کیفیت بالا در چندین دستگاه است.

در اینجا مواردی وجود دارد که کاربران هنگام مراجعه به وب سایت به آنها اهمیت می دهند:

متن ها و تصاویر انعطاف پذیر

مردم باید بتوانند تصاویر را مشاهده کنند و متن را بخوانند. هیچ کس دوست ندارد پیکسل ها را ببیند و امیدوار باشد که به چیزی که قابل خواندن یا تصویری باشد تبدیل شود.

قادر به استفاده از وب سایت خود در همه دستگاه ها

این بدان معنی است که بدون از بین رفتن نیمی از ویژگی ها یا داشتن دکمه هایی که کار نمی کنند ، می توانید از وب سایت خود در حالت عمودییا حالت افقی استفاده کنید.

شبکه ای از سایت سیال که هدف آن حفظ نسبت ها است

آیا نیاز به یک بصری بتن دارید تا بتوانید درک کنید که چرا باید از قسمت موبایل چیزهایی را که فکر می کنید فکر کنید؟ استیفانی والتر تصویری عالی را برای بدست آوردن این نکته فراهم کرد:

تهیه محتوا برای صفحه های کوچکتر

محتوای شما باید به همان اندازه طراحی شما پاسخگو باشد. اولین قدم برای پاسخگویی به محتوا برای کاربران شما ، درک رفتار و ترجیحات کاربر است.

محتوا باید آنقدر پرچین باشد که کاربران برای خواندن اطلاعات بیشتر از آن حرکت کنند.

فکر کردن را از نظر متن متوقف کنید. Gif های متحرک ، فیلم ها ، اینفوگرافیک ها همه انواع بسیار مفیدی از محتوا برای موبایل هستند.

عناوین خود را کوتاه و جذاب کنید. شما باید بازدید کنندگان را متقاعد کنید که روی مقاله کلیک کنند ، و دیواری از متن به آن دست نمییابد.

دستگاه های مختلف گاهی می توانند به معنای انتظارات مختلف یا نیازهای متفاوت کاربر باشند. محتوای شما باید آن را منعکس کند.

 

 

نکته سئو در مورد طراحی ریسپانسیو

Googleیک ابزار تست سازگار با موبایل ارائه می دهد. اگرچه دقیق: این ابزار به شما کمک می کند تا استانداردهای طراحیGoogle را رعایت کنید ، اما به این معنی نیست که وب سایت شما براییک تجربه تلفن همراه کاملاً بهینه شده است.

 

آزمایش کنید که چگونه ربات Google وب سایت شما را با ویژگی "Fetch and Render" در کنسول جستجویGoogle مشاهده می کند. می توانید قالب های دسک تاپ و موبایل را تست کنید تا ببینید چگونه یک کاربر انسانی و ربات گوگل سایت شما را می بینند.

خزش هوشمندانه تر گوگل

به عنوان مثال ، فهرست بندی جدید تلفن همراه Google تأثیر محتوای پنهان شده در برگه ها (با JavaScript) را تنظیم می کند. قبل از این تغییر ، بهترین کار این بود که از هرگونه هزینه پنهان جلوگیری کنید زیرا برایSEO نیز مؤثر نبود (در بعضی موارد خزیدن برای ربات خیلی سخت بود یا در سایر موارد توسط Google اهمیت کمتری داشت).

ساختار بهینه محتوا

کارشناسان سئو از نظر سازماندهی صفحه به اصطلاحاتی که برای ربات موتور جستجو قابل دسترسی باشد ، فکر می کنند. این بدان معناست که ما به یک طراحی صفحه می پردازیم تا به سرعت برچسب H1 ، H2 و H3 را مشخص کنیم. سازماندهی محتوا باید معنی دار باشد. این بدان معنی است که باید به عنوان مسیری عمل کند که ربات بتواند دنبال کند. اگر همه اینها برای شما آشنا به نظر برسد ، ممکن است به این دلیل باشد که از سلسله مراتب محتوا نیز برای بهبود دسترسی استفاده می شود. برخی از تفاوت های جزئی بین نحوه استفاده SEO و دسترسی از برچسب هایH وجود دارد:

کارشناسان سئو استفاده از برچسب H1 را در هر صفحه توصیه می کنند در حالی که دسترسی به چندین برچسب H1 در هر صفحه امکان پذیر است. اگرچه گوگل در گذشته گفته بود كه چندین برچسب H1 را در یك صفحه می پذیرد ، اما سالها تجربه نشان داده است كه یك تگ H1 بهتر است به شما در رتبه بندی كمك كند.

کارشناسان سئو با نمایش عناوین در صفحه ، ساختار محتوا را بررسی می کنند. شما با استفاده از برنامه افزودنی نوار ابزار Web Developer (موجود در Chrome و Firefox) توسط کریس پدریک ، همان نوع چک را به سرعت انجام می دهید. اگر به بخش اطلاعات بروید و بر روی "View Document Outline" کلیک کنید ، یک برگه با سلسله مراتب محتوا در مرورگر شما باز می شود.

تغییر مقدار محتوا: محتوای طولانی فرم در حال افزایش است

ایجاد محتوای پرچمداران برای رتبه در گوگل مهم است. در اصطلاحات نوشتن کپی ، این نوع محتوا اغلب بخشی از یک صفحه سنگ بنای هستند. این می تواند به شکل یک آموزش ، یک صفحه سؤالات متداول عمل کند ، اما محتوای سنگ بنای پایه و اساس یک وب سایت با رتبه مناسب است

در قدیم ، صفحات 400 کلمه ای برای رتبه بندی در گوگل ، محتوای "فرم طولانی" محسوب می شدند. امروزه ، مطالب با فرم طولانی که 1000 ، 2000 یا حتی 3000 کلمه هستند ، اغلب از فرم فرم کوتاه کوتاه می روند. این بدان معناست که شما باید برنامه ریزی و طراحی را شروع کنید تا محتوای بلند فرم جذاب و پیمایش شود. تعامل طراحی باید از نظر زیباییشناختی خوشایند باشد محتوای فرم طولانی راهی عالی برای ایجادیک تجربه همهجانبه و جذاب است.

البته ، این نتایج به لطف یادگیری ماشین ، داده های مکان ، زبان و تعدادی دیگر از عوامل رتبه بندی در حال تغییر است. با این حال ، اینیک نشانگر خوب است که قصد کاربر و محتوای طولانی فرم روشی عالی برای به دست آوردن دیدنی جمع شده از مخاطب هدف شما است.

 

نکاتی برای طراحی محتوای طولانی فرم

 

در اینجا چند نکته برای کمک به شما در طراحی محتوای طولانی فرم آورده شده است:

·         فاصله بسیار مهم است.

·         فضای سفید کمک می کند تا محتوا از دید چشم انسان قابل اسکن تر باشد.

·         سرنخ های تصویری برای کمک به ناوبری.

·         اقدام کاربر را ترغیب کنید بدون اینکه از داستانی که گفته می شود فاصله بگیرد.

·         برای حفظ جذابیت کاربر ، مطالب را با تصاویریا انیمیشن های ویدیویی تقویت کنید.

·         تایپوگرافی راهی عالی برای شکسته شدن یکنواختی متن و حفظ جریان بصرییک صفحه است.

·         پیمایش بصری به فرآیند پیمایشیکپارچه کمک می کند. همیشهیک مسیر ناوبری روشن از طریق اطلاعات فراهم کنید.

·         نقاط عطف را تهیه کنید.

·         شاخص های زمانی بسیار عالی هستند که در هنگام خواندن مطالب ، به خوانندگان دست مییابند.

قصد کاربر بسیار مهم است

موتورهای جستجو این چند سال گذشته در جهش و مرزها تکامل یافته اند. هدف Google همواره این بوده است که بات آنها از رفتار انسان برای ارزیابی وب سایت ها تقلید کند. این بدان معنی است که بهینه سازی موتور جستجو فراتر از "کلمات کلیدی" است و به دنبال درک هدف از پرس و جو جستجو نوع کاربر در گوگل است.


هدف گوگل انطباق هر چه بیشتر محتوای صفحه و قصد کاربر است و می خواهد بهترین پاسخ را به کاربران خود نمایش دهد. نوع محتوای صفحه می بایست با هدف کاربر از سرچ کلمه متناسب باشد. به عنوان مثال اگر هدف کاربری از سرچ کلمه ای خرید محصولی باشد، محتوای صفحه میبایست صفحه محصول و یا صفحه فرود باشد و نوشتن یک مقاله نمی تواند گزینه خوبی باشد و به احتمال زیاد رتبه نخواهد گرفت. برای یافتن هدف کاربران نوع محتوای صفحه اول گوگل را تحلیل کنید و نوع محتوای قالب می تواند محتوای مناسب شما باشد.


به عنوان مثال با سرچ کلمه نرده استیل متوجه می شوید که محتوای این صفحه میبایست تعداد قابل توجهی عکس داشته باشد. زیرا مردم بیشتر علایق دارند تصاویر انواع نرده استیل را ببینند و گوگل این موضوع را از طریق رفتار کاربران متوجه شده است.

قصد کاربر دارای اهمیت است مگر اینکه بخواهید براساس شرایطی که باعث ترافیک غیرقابل اعتبار شما شود ، رتبه بندی کنید. آیا این بدان معنی است که تحقیقات کلمات کلیدی اکنون بی فایده است؟ البته که نه! فقط روش آن به رفتار انسان ها نزدیک تر شده است.

تحقیق در مورد کاربر

تجربه کاربر برای سئو بسیار مهم است. ما همچنین روی هدف کاربر تمرکز می کنیم. پرس و جوهای جستجو که کاربر ایجاد می کند به ما این تفکرات ارزشمند را در مورد نحوه تفکر مردم درباره محتوا ، محصولات و خدمات می دهد. تحقیق در مورد کاربر می تواند به کشف امیدها ، مشکلات و خواسته های کاربران کمک کند. Google با تمرکز روی میکرو لحظه ها به هدف کاربر نزدیک می شود. میکرو لحظه ها را می توان به عنوان پروفایلهایی تعریف کرد که از طریق نتایج جستجو به دنبال اطلاعات هستند. در اینجا چهار ریز لحظه بزرگ وجود دارد:

میخواهم بدانم.

کاربران در این مرحله اطلاعات یا الهام می خواهند. پرس و جوها معمولاً مکالمه هستند - با یک مشکل شروع می شود. از آنجا که کاربران راه حل یا بعضی اوقات کلمات را برای توصیف علاقه خود نمی دانند ، سؤالها همیشه واضح خواهد بود.

میخوام برم.

مکان ، مکان ، مکان! نمایش داده شد که نشانگر یک هدف محلی است در حال بدست آوردن هستند. ما هیچ نوع رستوران نمی خواهیم. مهمترین چیزی که به ما نزدیک است / بهترین ها در منطقه ما است. خوب ، این می تواند در نمایش داده شد که شامل "نزدیک من" یایک شهر یا محله خاص است. محلی سازی برای انسان مهم است.

من می خواهم انجام دهم

افراد همچنین در جستجوی کارهایی هستند که می خواهند انجام دهند. اینجاست که آموزش ها مهم هستند. تبلیغات نوید کاهش سریع وزن را می دهد ، اما یک کارآفرین باهوش باید به شما بگوید که چگونه می توانید با جزئیات وزن کم کنید.

می خوام بخرم.

مشتریان قصد خرید کاملاً واضح و آنلاین را دارند. آنها می خواهند "معاملات" یا "بررسی" ها را برای تصمیم گیری خود انجام دهند.

کشف کاربر

UXیا استراتژی طراحی شما باید این مراحل مختلف قصد کاربر را منعکس کند. ترفندهای کوچک در کلماتی که بیان می کنید می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. بنابراین چگونه می توان به دنبال کشف کاربر بود؟ ما به شما توصیه می كنید كه كنسول جستجویGoogle را نصب كنید تا در مورد چگونگییافتن كاربران اطلاعاتی کسب كنید.

این ابزار رایگان به شما کمک می کند تا برخی از کلمات کلیدی را که کاربران براییافتن محتوای خود جستجو می کنند ، کشف کنید. بیایید به دو ابزار نگاهی بیاندازیم که به شما کمک می کند قصد کاربر را کشف یا اعتبار کنید. از همه بهتر ، آنها رایگان هستند!

 

Google Trends

 

Google Trends  یک روش عالی برای تأیید اعتبار اگر محبوبیت چیزی در حال افزایش است ، کاهش یابدیا ثابت شود. این داده ها را به صورت محلی ارائه می دهد و به شما امکان می دهد دو پرس و جو را با یکدیگر مقایسه کنید تا ببینید کدام یک محبوب تر است. این ابزار رایگان و به راحتی در دسترس است (در مقایسه با ابزار Keyword Planner در AdWords که نیاز به یک حساب کاربری و دردسر بیشتر دارد).

به عمومی پاسخ دهید

پاسخ عمومی راهی عالی برای دیدن سریع آنچه افراد در Google به دنبال آن هستند. در عین حال بهتر است که می توانید با زبانی این کار را انجام دهید و برای تلاش هایتان تصویری فوق العاده از آفتاب گرفتن از آفتاب بگیرید! دقیقاً دقیقاً مانند بعضی از ابزارهایی که متخصصان سئو استفاده می کنند نیست ، اما به خاطر داشته باشید که ما از طراحان و متخصصان UX درخواست نمی کنیم که تبدیل به گوره های بهینه سازی موتورهای جستجو شوند! توجه: این ابزار آمار و اطلاعات محلی را در اختیار شما قرار نمی دهد (به عنوان مثال داده های شما فقط برای انگلیس به شما نمی دهد). در اینجا نیازی به آموزش ندارید ، فقط کافی است ادامه دهید و آن را امتحان کنید!

لینک سازی داخلی: زیرا همه ما صفحات دلخواه خود را داریم

پیوندهایی که در وب سایت خود دارید به ربات های موتورهای جستجو سیگنال می شود که صفحات آنها را نسبت به دیگران در وب سایت خود با ارزش تر نشان می دهید. اینیکی از نگرانی های اصلی برایSEO است که به دنبال بهینه سازی مطالب در یک سایت است. یک ساختار پیوند داخلی خوب فکر شده مزایای سئو و UX را ارائه می دهد:

پیوند داخلی به سازماندهی محتوا بر اساس دسته بندی های مختلف نسبت به پیمایش منظم کمک می کند.

این روش های بیشتری را برای ارتباط برقرار کردن کاربران با وب سایت شما فراهم می کند.

این رباتهای موتور جستجو را نشان می دهد که صفحات از دید شما مهم هستند.

اینیک برچسب واضح برای هر لینک فراهم می کند و زمینه را فراهم می کند.

صفحه اصلی معتبرترین صفحه در وب سایت است. به این ترتیب ، اینیک صفحه عالی است که می تواند به صفحات دیگری که می خواهیدیک سئو SEO اضافه کنید ، اشاره کند.

کلیه صفحات در یک پیوند صفحه اصلی اغلب توسط رباتهای موتور جستجو تفسیر می شوند.

استفاده از مجریان کلمات کلیدی عمومی را در وب سایت خود متوقف کنید. این می تواند به عنوان هرمه به نظر برسد. "بیشتر بخوانید" و "اینجا را کلیک کنید" زمینه بسیار کمی را برای کاربران و رباتها فراهم می کند.

از نوارهای ناوبری ، منوها ، پاورقی ها و پیوندهایبرد کرامپ برای ایجاد دید کافی برای صفحات اصلی خود استفاده کنید.

متنCTA همچنین برای تشویق تبدیل باید کاملاً واضح و توصیف باشد.

پیوندهای مورد علاقه در یک بخش از مطالب: این متن کاملاً متنی است و دارای وزن بیشتری نسبت به یکانکر تکست عمومییایک پیوند پاورقییا نوار کناری است که می توانید در وب سایت پیدا کنید.

به گفته جان مولر گوگل: موقعیتیک پیوند در یک صفحه بی ربط است. با این حال ، SEO ها تمایل دارند پیوندهای بالاتر در صفحه را ترجیح دهند.

برای "ارزیابی" پیوندها در محتوای متن در مقابل انکرهای تصویر آسانتر است زیرا موتورهای اغلب با ویژگیهایALT واضح و متنی همراه نیستند.

تصویر جستجوگرها

Image SEOبخش مهمی از انواع مختلف وب سایتهایSEO است. وبلاگ ها و وب سایت های تجارت الکترونیک برای جلب ترافیک به وب سایت خود ، به وسایل بصری بسیار متکی هستند. کشف اجتماعی محتوای و رسانه های قابل خرید باعث افزایش بازدید می شود.

ما در مورد چگونگی بهینه سازی ویژگی هایALT و نام پرونده های شما به جزئیات دیگر نمی پردازیم زیرا سایر مقالات عملکرد خوبی در این مورد دارند. با این حال ، اجازه دهید نگاهی به برخی از قالبهای اصلی تصویری که تمایل داریم از آنها در وب استفاده کنیم (و اینکهGoogle قادر به خزیدن بدون هیچ مشکلی است):

JPEG

بهترین عکس برای عکس یا طراحی با افراد ، مکانها یا چیزها.

PNG

برای تصاویر با پس زمینه شفاف بهترین گزینه

GIF

بهترین حالت برایGIF های متحرک ، در غیر این صورت از قالب JPG استفاده کنید.

سبک تر بهتر: چند نکته در مورد فشرده سازی تصویر

Google تصاویر سبک تر را ترجیح می دهد. سبک تر ، بهتر. با این حال ، شما ممکن است یک مشکل پنهان در کشیدن شما داشته باشید: CMS شما. ممکن است یک تصویر بارگذاری شود ، اما CMS شما می تواند موارد دیگری ایجاد کند. به عنوان مثال ، وردپرس اغلب 3 تا 5 تغییر در هر تصویر در اندازه های مختلف ایجاد می کند. این بدان معنی است که تصاویر می توانند به سرعت بر عملکرد شما تأثیر بگذارند. بهترین راه برای مقابله با این کار ، فشرده سازی تصاویر است.

به سرعت صفحه Google اعتماد نکنید (یک الگوریتم فشرده سازی سریع)

مطمئن نیستید که تصاویر عملکرد شما را پایین می آورند؟ از وب سایت خود یک صفحه بگیرید ، آن را از طریق بهینه ساز آنلاین بگذارید و ببینید که نتایج چیست! اگر قصد استفاده از Google Page Speed ​​Insights را دارید ، باید این واقعیت را در نظر بگیرید که این ابزار از یک الگوریتم خاص برای تحلیل تصاویر خود استفاده می کند. گاهی اوقات ، تصاویر شما با الگوریتم دیگری که توسط ابزار Google شناسایی نشده است کاملاً بهینه می شوند. این می تواند منجر به یک نتیجه مثبت کاذب شود که به شما می گوید تصاویری که قبلاً بهینه شده اند را بهینه کنید.

ابزارهایی که می توانید از آنها استفاده کنید

اگر می خواهید با فشرده سازی تصویر شروع کنید ، می توانید در حدود سه راه بروید:

بازاریابی پیامکی چگونه کسب و کارتان را گسترش می دهد؟

چند نکته مهم سئو که طراحان سایت باید بدانند

مدارک ویزای شینگن اسپانیا

، ,های ,یک ,کند ,صفحه ,سایت ,وب سایت ,می کند ,است که ,می تواند ,می توانید ,تلفن همراه google ,موتورهای جستجو سیگنال ,رباتهای موتور جستجو ,کنید ویژگی هایalt

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مرجع تجهیزات اندازه گیری ایران دل نوشته لبخندهای عمیق کوشه تفتان کبیر پانل تازه های سلامت و پزشکی انتظار فانتزی ویستا سازه دغدغه‌های یک عشق تدوین استراتژی! mohammaadd